Aby zobaczyc wszystkie dostepne opcje i wylaczyc reklamy Zaloguj sie lub Zarejestruj.

ARO wraca z nowy albumem "Nie na sprzedaż" promomix płyty

ARO ukończył pracę nad nowym albumem - "Nie na sprzedaż". Ostatnim, wydanym w formie dicipacka krążkiem była płyta "Mieszkamy Obok", na której gościnnie pojawił się m.in.łódzki raper Zeus. Na nowej, solowej płycie rapera mieszkającego w Łodzi nie pojawiają się jednak ani żadni inni raperzy, ani produceni. Artysta przygotował aż 16 tracków, które klimatem nawiązują do poprzednich płyt - "Mieszkamy obok" czy nielegala z 2003 roku "Pierwszysoloprojekt".

Aro cechuje bezkompromisowość w tekstach i dystans do aktualnych trendów muzycznych. Nowy album "Nie na sprzedaż" będzie więc pozycją dla starszego słuchacza bo jest to stuprocentowy rap, a nie pogoń za modnymi dzisiaj brzmieniami i chęcią wkupienia się w łaski słuchaczy za pomocą cwanych tekstów.

Artysta pracował nad płytą przez niemal dwa lata, bo jak sam mówi "tworzył ją w wolnym czasie". Tytuł albumu "Nie na sprzedaż" jest wskazówką, że za swoją muzykę raper nie oczekuje wynagrodzenia bo obecnie tworzy rap tylko z pasji (płyta będzie udostępniona za darmo w internecie). Jest to jednocześnie tytuł, który nawiązuje do treści krążka i zawartych na nim tekstów w których raper odcina się od świata opartego na zysku i władzy pieniędzy, a z obłudą i upadkiem moralności rozprawia się w każdej zwrotce.

Płytę do tej pory promowały single "Dzisiaj Nasza Polska", "Echo Miasta", "Karuzela pokrak" i teledysk do utworu "Obroża".
Premiera płyty Aro "Nie na sprzedaż" będzie miała w grudniu 2013.


Czytany 177 razy

Panel Uzytkownika

Zaloguj sie