Aby zobaczyc wszystkie dostepne opcje i wylaczyc reklamy Zaloguj sie lub Zarejestruj.
27 kwiecień 2014

MaxFloRec prezentuje odsłuch pierwszego legalnego albumu K2 "Anatomia". Mroczna koncepcja oraz ciężkie akcenty stanowią oprawę pod „anatomiczny przekrój" rzeczywistości złożonej z przeplatających się wątków psychologicznych, emocjonalnych, religijnych, a także politycznych - opisuje swój album sam artysta.

23 kwiecień 2014

MaxFloRec prezentuje odsłuch pierwszego legalnego albumu K2 "Anatomia". Mroczna koncepcja oraz ciężkie akcenty stanowią oprawę pod „anatomiczny przekrój" rzeczywistości złożonej z przeplatających się wątków psychologicznych, emocjonalnych, religijnych, a także politycznych - opisuje swój album sam artysta. Kawałek z gościnnym udziałem Kleszcza

03 kwiecień 2014

MaxFloRec prezentuje kolejny klip zwiastujący debiutancki, solowy album K2 pt. ANATOMIA. Premiera płyty już 4.04.2014! ANATOMIA to transfer na nośnik fizyczny ambitnego rapu wprost z podziemia. Legalny, debiutancki krążek K2 ukaże się głównie dzięki wsparciu fanów. Artysta zdobył zdecydowanie największe poparcie wśród rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab.

13 marzec 2014

MaxFloRec prezentuje klip zwiastujący debiutancki, solowy album K2 pt. ANATOMIA. Premiera płyty już 4.04.2014!

Przedsprzedaż na sklep.maxflo.pl. ANATOMIA to transfer na nośnik fizyczny ambitnego rapu wprost z podziemia. Legalny, debiutancki krążek K2 ukaże się głównie dzięki wsparciu fanów. Artysta zdobył zdecydowanie największe poparcie wśród rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab.

05 luty 2014

Wiosną tego roku na półki sklepowe trafi album K2, jednego z rekrutów MaxFloLabu. – Wiem, jak ciężkie kawałki pisze i to była moja główna obawa przy prezentacji jego utworów. Okazało się jednak, że ludzie chcą takiego wymiaru rapu – komentuje Rahim, szef wydawnictwa
MaxFloLab działa w ten sposób, że to słuchacze – swoimi komentarzami, ocenami i uwagami – wskazują artystę, któremu agencja ma wydać materiał „na legalu”. K2 jest bez wątpienia tym rekrutem, który zebrał największą liczbę pozytywnych opinii i cieszy się największą popularnością. Suma wyświetleń jego utworów na youtube.com/MaxFloRecTV przekroczyła już pół miliona.

Zeszłoroczną edycję MaxFloLab uznajemy za bardzo udany eksperyment, który z pewnością będzie kontynuowany. Dzięki niemu mogliśmy pokazać aż 8 ciekawych artystów i sprawdzić reakcje słuchaczy na ich materiał. Zdecydowanie najlepszy feedback wytworzył się wokół K2. Wiem, jak ciężkie kawałki pisze i to była moja główna obawa przy prezentacji jego utworów. Okazało się jednak, że ludzie chcą takiego wymiaru rapu. Stąd też kolejny materiał K2, który de facto jest już na ukończeniu, ukaże się wiosną tego roku nakładem naszej wytwórni – mówi Rahim.

Sam K2 komentuje wyróżnienie następująco: – Oczywiście jestem mega zadowolony, że nareszcie moja wieloletnia praca muzyczna ma możliwość zaowocowania w postaci legalnego wydawnictwa. Myślę, że jest to jakiś niepisany cel albo nawet marzenie każdego, kto angażuje się w muzykę. Rzeczą następną jest sama wytwórnia: MaxFlo mam praktycznie na swoim podwórku, więc wiadomo, że to maksymalna wygoda. Liczę, że nasza współpraca będzie owocna, pokładam w niej duże nadzieje.

– Tej premiery nie można przegapić! Szczególnie że to wybór samych słuchaczy, a sobotnie przyjęcie K2 na koncercie Pokahontaz w Zabrzu tylko to potwierdza – kwituje koordynatorka MaxFloLabu, Joanna „Este” Michalik.

Solowa płyta artysty ukaże się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Wcześniej spodziewać możemy się oczywiście zapowiadającego ją klipu. Wydawnictwo zawierać będzie kilkanaście premierowych produkcji. Już dziś wiadomo, że jednym z gości na krążku będzie Buka. Szczegóły związane z K2 można śledzić w naszym portalu, na MaxFlo.pl i FanPage'u MaxFloLabu.

Przypomnijmy, że każdy wykonawca może zrobić to samo, co blisko rok temu K2 – na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać swoje MP3. Jak zapewniają pracownicy MaxFlo, wszystkie wiadomości są czytane, a nagrania odsłuchiwane. Na tapetę trafiają oczywiście te najbardziej się wyróżniające. Co jakiś czas będziemy prezentować nowego rekruta, który swoją twórczością zwrócił naszą uwagę. Natomiast tym najlepszym, którzy spodobają się Wam najbardziej, wydamy kolejny materiał audio na legalu. (…) To w dużej mierze od Was zależy, kto dołączy do oficjalnego grona artystów MaxFlo! – czytamy na facebookowej stronie akcji .

20 październik 2013

Zapraszamy do zapoznania się z nowym odcinkiem Brudnego Cyphera. Tym razem kolejne nietuzinkowe połączenie MC's. W czwartym odcinku pod bit Juicy swoje skilsy pokazali K2, Beeres, Uszer, Kamel.

Panel Uzytkownika

Zaloguj sie